800 55 99 99
Volejte zdarma
Domů / Novinky / UH CAR ODPREZENTUJE VOZY NA XIX. ROČNÍKU SLOVÁCKÉHO OKRUHU

UH CAR ODPREZENTUJE VOZY NA XIX. ROČNÍKU SLOVÁCKÉHO OKRUHU

V UH CARu jsme nesmírně hrdí na to, že budeme součástí letošního XIX. ročníku motocyklových závodů Slovácký okruh o cenu Milana Šobáně, který se koná 13. a 14. května ve Starém Městě. Na této prestižní akci budeme prezentovat vozy značek Citroen, Opel, Suzuki, Isuzu, Piaggio a Selvo, které reflektují naše neustálé úsilí přinášet zákazníkům prvotřídní automobily.

Jako firma se dlouhodobě zaměřujeme na poskytování kvalitních služeb v oblasti prodeje vozidel a příslušenství, a právě na této akci se těšíme, že vám představíme vozy z naší nabídky UH CAR. Naši prodejci a odborníci vám budou k dispozici, aby vám zodpověděli jakékoliv dotazy ohledně vozů, které vás zajímají a poskytli vám odborné rady a doporučení při výběru vašeho nového vozu.

Letos závod přivítá více než 200 jezdců, kteří se představí ve 20 kategoriích a chystá doprovodný program pro celu rodinu. V sobotu 13. 5. od 8.00 proběhnou tréninky jednotlivých kategorií, v neděli 14. 5. závody. V pátek 12. 5. od 20.00 zahraje v areálu depa kapela Žlutá ponorka, v sobotu 13. 5. kapela Tabák – Kabát revival. Po oba dny budou v areálu depa i atrakce pro děti.

Akce nabídne bohatý doprovodný program:

  • Výstava veteránů spojená s jízdou
  • Skákací hrady pro děti
  • Jízda po okruhu pro děti

Podrobnosti o závodech:

  • Délka okruhu: 4200 m
  • Šíře trati: 6–9 m
  • Převýšení: 35 m
  • Okruh: silniční s jednotným asfaltovým povrchem
  • Zatáčky: 7 levých a 8 pravých

Místo konání:
Motoklub Staré Město z.s.
Velehradská 2230
686 03 Staré Město

Vstupné dospělí: 100 Kč / den

Těšíme se na setkání s vámi na tomto vzrušujícím sportovním a společenském eventu, kde budeme mít možnost představit naše nejnovější vozy a poskytnout vám všechny potřebné informace.

Zdroj fotek: www.eva-moto.com

Fotogalerie

Další Novinky

Prezentovali jsme užitkové vozy na Komunálním veletrhu v Olomouci

Jsme nadšeni, že jsme měli možnost se zúčastnit Komunálního veletrhu, který se konal od 17. do 19. května 2023 v Olomouci. Tato akce je určena pro firmy a jednotlivce, kteří se zajímají o produkty a služby spojené s komunální problematikou….

Suzuki SuperŘidička 2023

2. ročník unikátního projektu určeného pouze pro řidičky Suzuki je tady! Minulý ročník se vydařil a ten letošní bude ještě povedenější a nabitější. Účastnice čeká…

Suzuki představuje koncept elektrického vozu eVX

Dnes byl na Auto Expo 2023 v indickém Dillí představen ve světové premiéře koncept plně elektrického SUV od Suzuki s názvem eVX, který je zároveň prvním globálně strategickým elektromobilem Suzuki. Model…