800 55 99 99
Volejte zdarma

Kariéra

Hledáte práci v oboru auto-moto? Chcete posílit náš tým?
Máme pro Vás tyto pracovní příležitosti.

Automechanik

Co Vás čeká?

  • diagnóza poruch a stavu vozidla
  • opravy a kontroly automobilů pro značky Opel, Citroen, Suzuki a jiných
  • odstraňování závad
  • kontrola technického stavu vozidla
  • montáž doplňků a příslušenství
  • běžné pozáruční opravy vozů
  • pneuservis

Co požadujeme?

  • dokončené vzdělání v oboru automechanik
  • pečlivost, odpovědnost, samostatnost, bezúhonnost
  • ŘP sk. B

Výhodou, ale ne podmínkou bude:

  • praxe mechanika
  • znalost diagnostiky

Co vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí stabilní společnosti s tradicí
  • náborový příspěvek až 20 000Kč
  • zajímavou práci v moderním pracovní prostředí vybaveném pokročilou technikou
  • motivující finanční ohodnocení a výkonností bonus
  • pravidelné odborné školení s certifikací
  • závodní stravování s příspěvkem
  • slevy na veškeré firemní služby a produkty – máme
  • firemní akce
  • Práce na HPP či OSVČ

Máte o tuto pozici zájem? Kontaktujte nás:

Jelena Štěrbová, tel.: 608 200 481, e-mail: sterbova@uhcar.cz

Přijímací technik autoservisu

Pracovní náplň:

  • plánovat a realizovat schůzky se zákazníky servisu
  • provádět záznam požadavků zákazníka a stanovovat rozpis oprav
  • informovat zákazníka o postupu prací
  • zodpovídat za dodržení termínu opravy
  • kontrola provedených prací
  • fakturace a jiná admistravita
  • nabízet doplňkové služby a produkty
  • převzetí / předání vozu zákazníkovi

Vzdělání, praxe:

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe v servisu výhodou

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení a výkonností bonus % z marže servisu.
  • slevy na veškeré firemní služby a produkty
  • Práce na HPP na dobu neurčitou
  • nástup 1.1.2020
  • Nástupní mzda 25 000,- Kč brutto

Nezmeškejte již žádnou akční nabídku!

Buďte první, kdo se dozví o nových akcích a slevách

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním zásad osobních údajů.