🔥 Nezmeškejte naše akce: Zimní Suzuki slevy až 270 000 Kč a bonus 10 000 Kč ZDARMA na zimní kola
Máte dotaz?
Zanechte nám zprávu
Domů / Novinky / UH CAR se akvizicí rozrůstá o autoservis a lakovnu

UH CAR se akvizicí rozrůstá o autoservis a lakovnu

Rodinná investiční společnost REAL KREDIT a.s. dokončila akvizici společnosti MANITECH Uherské Hradiště s.r.o., zaměřující se na servis osobních a užitkových automobilů, karosářské a lakýrnické práce. Společnost MANITECH je od 12. prosince 2022 ze 100% vlastněná REAL KREDIT a.s. a stala se nedílnou součástí automobilové divize, do které spadají také společnosti UH CAR s.r.o. či UH CAR AUTO s.r.o.

Adrian Suchánek, manažer automobilové divize o akvizici:

Akvizicí společnosti Manitech budeme o další krok dále k absolutní komplexnosti motoristických služeb, které naše automobilová divize poskytuje. Dojde také k zásadnímu navýšení kapacity servisních služeb, a to především v oblasti nehodového servisu a pojistných událostí. Našim cílem je nejen udržet stávající klientelu nové společnosti, ale dále ji rozšiřovat o řady nových spokojených zákazníků.

Antonín Štěrba st., zakladatel společnosti REAL KREDIT a.s. o plánech se společností:

Společnost MANITECH Uherské Hradiště s.r.o a její tým dobře zapadají do podnikatelské strategie naší rodinné firmy. Kolektiv Manitechu je dobře naladěný a těšíme se na spolupráci. Naši zaměstnanci jsou pro nás klíčoví a věřím, že když je člověk v práci spokojený, je to vidět na jeho práci a na přístupu k zákazníkovi. Proto se všechny změny, které plánujeme, budou týkat zejména nastavení odměňovacího systému a také hlavně zlepšení pracovního prostředí. Cílem je zejména zvýšení kvality poskytovaných služeb.
 

O společnosti MANITECH Uherské Hradiště s.r.o.

Společnost MANITECH Uherské Hradiště s.r.o. se zabývá servisem osobních a užitkových vozidel značek Škoda, Volkswagen, Audi a Seat, provádí karosářské a lakýrnické práce a zároveň je významným partnerem pro komerční pojišťovny (Česká pojišťovna, ČPP, Allianz, ČSOB Pojišťovna, Kooperativa atd.) v rámci řešení nehodových událostí. Zázemí společnosti se nachází v Uherském Hradišti – Mařaticích na adrese Moravníky 1392. Společnost MANITECH Uherské Hradiště s.r.o. byla založena již v roce 1995.
www.manitech-uh.cz

O společnosti REAL KREDIT a.s.

REAL KREDIT a.s. je progresivní rodinná společnost spravující firmy se zaměřením na automobilové odvětví, nemovitosti a zdravotnictví. Mezi stěžejní aktivity společnosti patři automobilová divize, firmy UH CAR, s.r.o. a UH CAR AUTO, s.r.o. které již přes 20 let působí na trhu prodeje a servisu nových a ojetých automobilů, autopůjčovny a řešení dopravních nehod.
www.realkredit.cz

Další Novinky

Magické číslo 3: Nissan směřuje k elektrické budoucnosti a uhlíkové neutralitě

Nissan je průkopníkem v oblasti inovací a udržitelného rozvoje a nyní oznamuje svůj nejnovější projekt “Magické číslo 3”. Tento projekt představuje zásadní krok v cestě k plně elektrické budoucnosti a kombinuje technologický…

Den komunální techniky UH CAR ve Starém Městě: 24. listopadu v 10:00

S příchodem zimních měsíců se blíží čas, kdy je třeba myslet na údržbu a chod našich měst a obcí. A právě proto v UH CARu ve Starém Městě otevíráme své brány pro všechny zájemce o komunální techniku. Již…

Nový autorizovaný prodej a servis vozů Nissan v UH CARu

Líbí se vám japonská auta Nissan? Pak pro vás máme skvělou zprávu – už za nimi nemusíte jezdit daleko! Od září je UH CAR ve Starém Městě oficiálním prodejcem a autorizovaným servisem vozů…