🔥 Nezmeškejte naše akce: Využijte poslední šance na Suzuki Ignis | Nissan Czechline: Juke za 449 990 Kč a Qashqai za 599 990 Kč | Suzuki BONUS: Plná nádrž, koberečky, povinná výbava a záruka 5 let.
Máte dotaz?
Zanechte nám zprávu
Domů / Novinky / UH CAR se akvizicí rozrůstá o autoservis a lakovnu

UH CAR se akvizicí rozrůstá o autoservis a lakovnu

Rodinná investiční společnost REAL KREDIT a.s. dokončila akvizici společnosti MANITECH Uherské Hradiště s.r.o., zaměřující se na servis osobních a užitkových automobilů, karosářské a lakýrnické práce. Společnost MANITECH je od 12. prosince 2022 ze 100% vlastněná REAL KREDIT a.s. a stala se nedílnou součástí automobilové divize, do které spadají také společnosti UH CAR s.r.o. či UH CAR AUTO s.r.o.

Adrian Suchánek, manažer automobilové divize o akvizici:

Akvizicí společnosti Manitech budeme o další krok dále k absolutní komplexnosti motoristických služeb, které naše automobilová divize poskytuje. Dojde také k zásadnímu navýšení kapacity servisních služeb, a to především v oblasti nehodového servisu a pojistných událostí. Našim cílem je nejen udržet stávající klientelu nové společnosti, ale dále ji rozšiřovat o řady nových spokojených zákazníků.

Antonín Štěrba st., zakladatel společnosti REAL KREDIT a.s. o plánech se společností:

Společnost MANITECH Uherské Hradiště s.r.o a její tým dobře zapadají do podnikatelské strategie naší rodinné firmy. Kolektiv Manitechu je dobře naladěný a těšíme se na spolupráci. Naši zaměstnanci jsou pro nás klíčoví a věřím, že když je člověk v práci spokojený, je to vidět na jeho práci a na přístupu k zákazníkovi. Proto se všechny změny, které plánujeme, budou týkat zejména nastavení odměňovacího systému a také hlavně zlepšení pracovního prostředí. Cílem je zejména zvýšení kvality poskytovaných služeb.
 

O společnosti MANITECH Uherské Hradiště s.r.o.

Společnost MANITECH Uherské Hradiště s.r.o. se zabývá servisem osobních a užitkových vozidel značek Škoda, Volkswagen, Audi a Seat, provádí karosářské a lakýrnické práce a zároveň je významným partnerem pro komerční pojišťovny (Česká pojišťovna, ČPP, Allianz, ČSOB Pojišťovna, Kooperativa atd.) v rámci řešení nehodových událostí. Zázemí společnosti se nachází v Uherském Hradišti – Mařaticích na adrese Moravníky 1392. Společnost MANITECH Uherské Hradiště s.r.o. byla založena již v roce 1995.
www.manitech-uh.cz

O společnosti REAL KREDIT a.s.

REAL KREDIT a.s. je progresivní rodinná společnost spravující firmy se zaměřením na automobilové odvětví, nemovitosti a zdravotnictví. Mezi stěžejní aktivity společnosti patři automobilová divize, firmy UH CAR, s.r.o. a UH CAR AUTO, s.r.o. které již přes 20 let působí na trhu prodeje a servisu nových a ojetých automobilů, autopůjčovny a řešení dopravních nehod.
www.realkredit.cz

Další Novinky

Superřidič(ka) 2024: Vylepšete své řidičské dovednosti s Suzuki

Vážení fanoušci Suzuki, chystá se třetí ročník oblíbené akce Superřidič(ka), která se uskuteční 7. září 2024 v polygonu v Hradci Králové. Připravte se na den plný adrenalinu, poznání a zábavy, kde se pod vedením zkušených instruktorů naučíte zvládat krizové situace na silnici….

Nový Suzuki Swift: Výraznější design, bohatší výbava a nový mild-hybridní pohon

Šestá generace oblíbeného Suzuki Swift je tady! Hravé auto kompaktních rozměrů přichází s výraznějším designem, bohatou výbavou plnou asistenčních systémů i novým mild-hybridním pohonem. Přijeďte do UH CAR a nový…

Nová Suzuki Vitara: Rodinné SUV mění vzhled i výbavu

Čtvrtá generace Suzuki Vitara brzy oslaví desáté výročí. A novým faceliftem dává jasně najevo, že odchod z trhu rozhodně nechystá. Naopak prošla změnami, které se týkají jak vzhledu, tak výbavy. Přijeďte…