Máte dotaz?
Zanechte nám zprávu
Domů / Novinky / UH CAR se akvizicí rozrůstá o autoservis a lakovnu

UH CAR se akvizicí rozrůstá o autoservis a lakovnu

Rodinná investiční společnost REAL KREDIT a.s. dokončila akvizici společnosti MANITECH Uherské Hradiště s.r.o., zaměřující se na servis osobních a užitkových automobilů, karosářské a lakýrnické práce. Společnost MANITECH je od 12. prosince 2022 ze 100% vlastněná REAL KREDIT a.s. a stala se nedílnou součástí automobilové divize, do které spadají také společnosti UH CAR s.r.o. či UH CAR AUTO s.r.o.

Adrian Suchánek, manažer automobilové divize o akvizici:

Akvizicí společnosti Manitech budeme o další krok dále k absolutní komplexnosti motoristických služeb, které naše automobilová divize poskytuje. Dojde také k zásadnímu navýšení kapacity servisních služeb, a to především v oblasti nehodového servisu a pojistných událostí. Našim cílem je nejen udržet stávající klientelu nové společnosti, ale dále ji rozšiřovat o řady nových spokojených zákazníků.

Antonín Štěrba st., zakladatel společnosti REAL KREDIT a.s. o plánech se společností:

Společnost MANITECH Uherské Hradiště s.r.o a její tým dobře zapadají do podnikatelské strategie naší rodinné firmy. Kolektiv Manitechu je dobře naladěný a těšíme se na spolupráci. Naši zaměstnanci jsou pro nás klíčoví a věřím, že když je člověk v práci spokojený, je to vidět na jeho práci a na přístupu k zákazníkovi. Proto se všechny změny, které plánujeme, budou týkat zejména nastavení odměňovacího systému a také hlavně zlepšení pracovního prostředí. Cílem je zejména zvýšení kvality poskytovaných služeb.
 

O společnosti MANITECH Uherské Hradiště s.r.o.

Společnost MANITECH Uherské Hradiště s.r.o. se zabývá servisem osobních a užitkových vozidel značek Škoda, Volkswagen, Audi a Seat, provádí karosářské a lakýrnické práce a zároveň je významným partnerem pro komerční pojišťovny (Česká pojišťovna, ČPP, Allianz, ČSOB Pojišťovna, Kooperativa atd.) v rámci řešení nehodových událostí. Zázemí společnosti se nachází v Uherském Hradišti – Mařaticích na adrese Moravníky 1392. Společnost MANITECH Uherské Hradiště s.r.o. byla založena již v roce 1995.
www.manitech-uh.cz

O společnosti REAL KREDIT a.s.

REAL KREDIT a.s. je progresivní rodinná společnost spravující firmy se zaměřením na automobilové odvětví, nemovitosti a zdravotnictví. Mezi stěžejní aktivity společnosti patři automobilová divize, firmy UH CAR, s.r.o. a UH CAR AUTO, s.r.o. které již přes 20 let působí na trhu prodeje a servisu nových a ojetých automobilů, autopůjčovny a řešení dopravních nehod.
www.realkredit.cz

Další Novinky

Suzuki představuje koncept elektrického vozu eVX

Dnes byl na Auto Expo 2023 v indickém Dillí představen ve světové premiéře koncept plně elektrického SUV od Suzuki s názvem eVX, který je zároveň prvním globálně strategickým elektromobilem Suzuki. Model…

Zveme vás na Benefiční ples Nadačního fondu LOVE Dědině

Jako hlavní partner Vás srdečně zveme na Benefiční ples Nadačního fondu LOVE Dědině 💚, který se bude konat v pátek 27. 1. 2023 v Sokolovně…

Setkání investorů 2022

06.10.2022 – Tisková zpráva: Setkání investorů společnosti REAL KREDIT a.s. Ve čtvrtek 6. října 2022 se v areálu Panského dvora v Kunovicích uskutečnilo historicky první Setkání investorů…