Máte dotaz?
Zanechte nám zprávu
Domů / Novinky / Setkání investorů 2022

Setkání investorů 2022

06.10.2022 – Tisková zpráva: Setkání investorů společnosti REAL KREDIT a.s.

Ve čtvrtek 6. října 2022 se v areálu Panského dvora v Kunovicích uskutečnilo historicky první Setkání investorů společnosti REAL KREDIT a.s. Téměř stovka účastníků velmi pozorně sledovala především odpolední oficiální program. V něm rodinný holding Štěrbových představil čtyři základní podnikatelské aktivity, na kterých stojí současný úspěch společnosti.

Úvodní prezentace nejstaršího segmentu – Autosalonu UH Car a společnosti UH Car Auto – se ujal Martin Štěrba, stejně jako na závěr bloku představení finančních služeb a operací, které znamenají jednak pohon pro ekonomické aktivity holdingu a současně fixní, pravidelné a spolehlivé výplaty výnosů pro investory.

Antonín Štěrba jr. Ve svém bloku potom představil nejmladší podnikatelskou aktivitu, kterou je distribuce a prodej zdravotnického materiálu. Společnost MediCredit a e-shop Mediskont se specializují na ochranné prostředky (oděvy a rukavice), hygienické prostředky a hojení ran. Jsou dodavatelem nejen pro domácnosti a firmy, ale i pro sociální zařízení, zdravotnická zařízení jako jsou nemocnice, záchranné služby či polikliniky. Samostatný blok prezentace věnoval podnikání v segmentu realit.

Zakladatelem rodinného holdingu je Antonín Štěrba st. Ten ve svém úvodním slovu ocenil přínos a akceleraci, kterou do podnikání přinesli oba synové: „Jsem rád, že hlavní podnikatelské břímě už několik let leží na bedrech našich synů, kteří za poměrně krátkou dobu pozvedli rodinné podnikání výš, než se to podařilo mně“. A samozřejmě poděkoval přítomným partnerům a investorům, kteří pomáhají holdingu realizovat jejich podnikatelské plány a vize.

Vedle společenské části setkání se s velkým ohlasem setkala také malá charitativní dražba. Pouhých osm položek vydělalo celkem 47 900 Kč. Tuto částku REAL KREDIT zdvojnásobil a ještě v průběhu večera tak mohli bratři Štěrbovi odevzdat šek na 95 800 Kč do rukou ředitele uherskohradišťské charity Jiřího Jakeše.

Podle slov obou bratrů, Martina a Antonína jr. počítá REAL KREDIT s tím, že podobná setkání se stanou pravidlem. Partneři a investoři společnosti totiž oceňují, považují za zásadní a důležité, jejich osobní přístup a otevřenou komunikaci.

Společnost MediCredit a.s. je dceřinou společností rodinného holdingu REAL KREDIT a.s., založeného v roce 1997.

Fotky z akce

Další Novinky

Suzuki představuje koncept elektrického vozu eVX

Dnes byl na Auto Expo 2023 v indickém Dillí představen ve světové premiéře koncept plně elektrického SUV od Suzuki s názvem eVX, který je zároveň prvním globálně strategickým elektromobilem Suzuki. Model…

Zveme vás na Benefiční ples Nadačního fondu LOVE Dědině

Jako hlavní partner Vás srdečně zveme na Benefiční ples Nadačního fondu LOVE Dědině 💚, který se bude konat v pátek 27. 1. 2023 v Sokolovně…

UH CAR se akvizicí rozrůstá o autoservis a lakovnu

Rodinná investiční společnost REAL KREDIT a.s. dokončila akvizici společnosti MANITECH Uherské Hradiště s.r.o., zaměřující se na servis osobních a užitkových automobilů, karosářské a lakýrnické práce….