🔥 Nezmeškejte naše akce: Využijte poslední šance na Suzuki Ignis | Nissan Czechline: Juke za 549 990 Kč a Qashqai za 599 990 Kč | Suzuki BONUS: Plná nádrž, koberečky, povinná výbava a záruka 5 let.
800 55 99 99
Volejte zdarma
Domů / Akce / Bezplatná servisní prohlídka pro váš vůz Suzuki

Bezplatná servisní prohlídka pro váš vůz Suzuki

Akce ukončena

Suzuki je pro mnohé z nás synonymem spolehlivosti, dlouhověkosti a prvotřídní kvality. Suzuki vozy se těší oblibě mnoha majitelů díky své výjimečné bezporuchovosti a odolnosti. V UH CARu si vážíme každého majitele Suzuki a chceme, aby jeho vztah s vozem byl co nejdéle harmonický. A proto jsme pro vás připravili speciální podzimní nabídku!

Prohlídka vašeho Suzuki zcela zdarma

Máte Suzuki starší 3 let? Věnujte mu tu nejlepší péči, kterou si zaslouží. V rámci naší podzimní servisní akce nabízíme kompletní prohlídku vozu zcela zdarma. Specialisté v UH CARu v Uherském Hradišti a v Hodoníně prozkoumají každý kout vašeho vozu a postarají se, aby vám ještě dlouho sloužil bez jakýchkoli problémů.

Sleva 20 % na vybrané náhradní díly

A pokud během prohlídky narazíme na nějaký díl, který by mohl potřebovat výměnu, nebojte se. Pro všechny účastníky naší podzimní akce máme připravenou speciální slevu 20 % na vybrané náhradní díly. Takže nejenže se postaráme o to, aby vaše Suzuki bylo v perfektním stavu, ale také vám pomůžeme ušetřit!

Kdy a kde?

Nabídka je platná od 1. 9. do 30. 9. 2023, tak neváhejte a objednejte se co nejdříve. Těšíme se na vaši návštěvu v našem servisu UH CAR v Uherském Hradišti a v Hodoníně.

Potřebujete osobní konzultaci nebo máte dotazy? Kontaktujte nás na:
Telefon: +420 724 809 133
E-mail: servis@suzukiuh.cz

Přijďte a nechte vaše Suzuki vychutnat si péči, kterou si zaslouží.

Fotogalerie

Další Akce

Juke a Qashqai Czechline akce: Ušetříte až 185 900 Kč

Nissan odstartoval akci na vozy z řady CzechLine a snížil cenu téměř o čtvrtinu. Pokud vám do oka padnul Nissan Juke nebo Qashqai, máte skvělou příležitost pořídit některý z nich za mimořádně…

Akce právě probíhá

Suzuki Ignis končí: Využijte poslední šance k nákupu

I když Ignis patřil mezi vůbec nejoblíbenější modely Suzuki, musíme se s ním rozloučit. Ale nesmutněte! Na ukončení výroby jsme se připravili – skladem máme bezmála 20 krasavců. Pyšníme se nejširší…

Akce právě probíhá

Nissan Days v UH CARu:
Akční ceny a dárky v hodnotě až 30 000 Kč

Pokud se právě poohlížíte po novém autě, máme pro vás skvělou příležitost. Přijeďte na Nissan Days, které proběhnou 16. až 18. května na pobočce UH CAR ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Představíme vám…

Akce ukončena